navigatie overslaan

actief

Molenloop Ootmarsum

  • 16 mei
  • 14:00
  • € 7,50
  • Ootmarsum

De loop vindt dit jaar plaats op zaterdag 16 mei. Je kunt kiezen tussen hardlopen of wandelen. Afstanden 5 of 10 km. Start en finish zijn bij de molen van Oude Hengel.

De Molenloop, genieten voor hardlopers en wandelaars.

De organisatie van de Molenloop is in handen van een commissie van de Ootmarsumse Lopers Club (OLC'93). Het is dezelfde commissie die ook de jaarlijkse Springendalloop organiseert in november. En die commissie doet er alles aan om het de lopers én wandelaars naar de zin te maken: zowel voor, tijdens als na de loop. Er is door de commissie bewust voor gekozen om geen officiële tijdregistratie te doen voor de hardlopers omdat niet de tijd maar het (samen) genieten voorop moet staan. Er is wel een officiële wedstrijdklok waarmee iedereen zijn of haar eigen tijd kan aflezen.

Start & finish

De start en finish is bij de Korenmolen van Oude Hengel.

  • De starttijd voor de hardlopers (5km en 10km) zal zijn om 14.00 uur.
  • De starttijd voor de wandelaars (7,4 km) zal zijn direct nadat alle hardlopers zijn vertrokken (vanaf 14.05 uur).

Rondom de molen zijn mogelijkheden om voor of na de loop gezellig bij te kletsen aan sta- of zittafels. Er is uitgebreide catering (warme hap en drank) en er zijn zitjes rondom de molen.

IK SCHRIJF ME IN

Wanneer

Prijzen

Entreeprijs
€ 7,50

Voor hardlopers: € 7,50. Bij na-inschrijving wordt dit € 10,00 p.p.
Wandelaars betalen: € 5,00

Op de kaart

Meer leuke evenementen