navigatie overslaan

kinderen

Campina Open Boerderijdag

  • 15 mei
  • 10:00- 16:00
  • gratis
  • Tilligte

Op vrijdag 15 mei laat de Melkveehouderij Haamberg aan de de Hooimatenweg 1 in Tilligte zien waar zuivel vandaan komt en hoe zij bijdragen aan een 'betere morgen'. Iedereen is van harte welkom op de boerderij tussen 10.00-16.00 uur en de toegang is gratis.

Welkom op de boerderij van familie Haamberg in Tilligte! Op deze boerderij wonen en werken boer Jan (49), boerin Ilonka (43), zoon Thijs (11), dochter Jet (10) en zoon Daan (8). Samen vormen zij een melkveebedrijf met 105 roodbonte melkkoeien en 60 stuks jongvee en vaarskalveren.

Sinds 2023 wordt er gemolken met twee DeLaval melkrobots. Het bedrijf, ooit gestart door de oom van Jan, omvat 36 hectare grasland en 7 hectare maïsland. Het maïsland wordt op het bedrijf zelf bewerkt. Daarnaast zijn er regelmatig stagiaires van het Zone College aanwezig, die hier de kans krijgen om het boerenleven van dichtbij te leren kennen.

Tijdens de Campina Open Boerderijdagen krijgen bezoekers een kijkje in het dagelijkse leven op de boerderij. Iedereen is van harte welkom om langs te komen en er een mooie dag van te maken!

Wanneer

-

Prijzen

Entreeprijs
gratis

Op de kaart

Meer leuke evenementen