navigatie overslaan

markt

Kerst-/Knobelmarkt Denekamp

  • 14 december
  • 12:00- 17:00
  • Denekamp

Bezoek de sfeervolle en gezellige kerstmarkt in het centrum van Denekamp. Dit jaar zal de kerstmarkt op zondag 14 december van 12.00 tot 17.00 uur plaatsvinden. Nieuw dit jaar is het gezellige knobelplein op de Eurowerft.

Sfeervolle Kerstmarkt Denekamp

Bezoek de sfeervolle en gezellige kerstmarkt in het centrum van Denekamp. Dit jaar zal de kerstmarkt op zondag 14 december plaatsvinden. Wandel langs de verschillende kerstkramen of kom luisteren naar één van de vele koren die hun kerstrepertoire ten gehore brengen.

START WINTERWANDELING

Wandel eerst gezellig mee met de winterwandeling met onderweg een hapje & drankje. De wandeling gaat over het landgoed Singraven waar je bij restaurant de Watermolen een hapje krijgt. Je kunt starten op de kerstmarkt tussen 11.00 en 13.00 uur. De wandeling is bij de start te koop bij Tourist Info/Boekhandel Brummelhuis, Nicolaasplein 8.

MUZIEK

Er treden diverse koren op en er worden kersthits gezongen op het podium op het Nicolaasplein.

KNOBELEN

Nieuw dit jaar is het knobelplein op de Eurowerft. Kom knobelen en maak kans op prachtige prijzen.

Wil jij meedoen met jouw kraam, winkel of activiteit? 👉 Meld je nu aan via het formulier op www.shopdoarpvantwente.nl

Wanneer

-

Op de kaart

Meer leuke evenementen