Twents Wijnfeest

Midden in de wijngaard kun je kiezen uit 50 soorten wijn om te proeven. Ook staan er foodtrucks en is er live muziek.

Zaterdag 16 en zondag 17 september vindt de tweede editie van het Twents Wijnfeest plaats. Een unieke samenwerking tussen Pelle's Eten & Drinken en een naastgelegen wijngaard op landgoed Het Hulsbeek.

WIJNFEEST

Het wijnfeest wordt midden in een wijngaard gehouden. Op het terrein zullen er 50 shades of wine voor jullie klaar staan om uit te kiezen (tegen betaling). Op zaterdag is het terrein vanaf 16:00 uur open en op zondag vanaf 15:00 uur.

WIJNWANDELING

Je kunt zondag ook deelnemen aan een heuse wijnwandeling! Deze start tussen 12:00 en 13:30 en eindigt in de wijngaard. Er wordt gewandeld over het Hulsbeek met hier en daar een stop. Bij iedere stop staat er een heerlijk wijntje op jullie te wachten met een bijpassend handgerechtje.

BESTEL TICKETS

Of bekijk de website twentswijnfeest.nl

Wanneer

  • -
  • -

Prijzen

  • € 25,10 Entreeprijs

Dagticket zaterdag: € 25,10
Dagticket + wijnwandeling zondag: : € 33,10

Locatie

Wijngaard

Adres
Reininksweg 8, 7562PJ Deurningen
E-mail
Website
twentswijnfeest.nl

Tip je vrienden

facebook twitter